Ankara asansörlü nakliyat firması olarak izlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunuyoruz. Nakliyat belirli bir eşyanın yük arabaları ile birlikte belli bir adres doğrultusunda bir yerden başka bir yere taşınması işlemine verilen isimdir. Nakliyat sektörü sürekli olarak değişmekte ve yenilenmekte. Zamanla nakliyat sektörü kendini geliştirdi ve farklı araçlar, kamyonetler, trenler, Gemiler, uçaklar Nakliyat araçlarının vazgeçilmez unsurları haline geldi.

Nakliyat çeşitleri oldukça fazladır. Parça eşya taşımacılığı, kurumsal Nakliyat, Nakliyat Ambarı, evden eve nakliyat, parsiyel nakliyat, kargo Nakliyat gibi çeşitli Nakliyat şekilleri bulunmaktadır. Nakliyat hizmetleri de bunlar gibi oldukça fazladır. Şehirlerarası, şehir içi asansörlü taşımacılık, kapalı kasalar ile eşyaların taşınması gibi çeşitli nakliye hizmetleri bulunuyor.

Nakliyat Hizmetleri Neleri Kapsar?

Ankara Asansörlü nakliyat firması olarak eviniz de yer alan ve taşınma kapsamına giren bütün eşyalarınızı taşıyoruz. Nakliyat hizmetleri çeşitleri bir hayli fazladır. Zaten evden eve nakliyat firmaları tarafından sizlere fiyat verilirken bu hizmetlerin dâhil olup olmadığı sizlere iletilir. Bunların dışında ek hizmet talep ettiğiniz takdirde ek ücretleri tâbi tutularak farklı hizmetleri alabilmeniz mümkündür. Nakliyat esnasında eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda zararın giderilmesi için sözleşme ve sigorta yapılmalıdır. 

Eşya Paketleme

Ankara asansörlü nakliyat firması olarak eşyalarınızı taşıyoruz. Nakliyat firması tarafından eşyaları nasıl kusursuz bir şekilde ambalajlanır. Bu işleme Evinizdeki bütün eşyaların dâhil olması söz konusudur. Böylelikle eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmış olur. Ambalajlama hizmeti için ek ücret talep edilmez. Eşyaların aracı yüklenmesi ve toplanan eşyaları daha sonra uygun personel sayısı ile birlikte aracı düzenli bir şekilde yüklenirler.

Kırılacak olan eşyaların farklı bir şekilde dizilmesi büyük olan parçaların ise aracın sonuna doğru yüklenmesi oldukça önemlidir. Eşyaların aracı yüklenmesi esnasında evinizin durumuna göre asansör hizmeti gerekirse asansör hizmetine alabilirsiniz. Ek ücret talep edilebilir bu hizmet için. Eşya paketleme hizmeti özen isteyen bir iştir.

Her eşya farklı bir ambalaj ve farklı bir paketleme tekniği ister. Bu nedenden ötürü çalışan personellerin hepsi alanında uzman kişilerdir. Eşyalar en hızlı şekilde hasar almadan ve yıpratmadan taşınmaya çalışılır. Aktaşım Nakliyat olarak sizlere hizmet sunmaktayız. 

Eşyaların Taşınması

Aktaşım Nakliyat Firması olarak eşyalarınızı taşıyoruz.  Düzenli bir şekilde aracı yerleştirilmiş olan ve yeni adresinize ulaşan eşyalarınız dikkatli bir şekilde uzman ve profesyonel bulan personeller tarafından boşaltılırlar. Yeni eşyaların yeni adresinizi boşaltılması esnasında asansör ya da merdiven seçimi yapmak gerekli olan bilgilendirmeler çerçevesinde yapılacaktır.

Eşyalar taşındıktan sonra yeni adresinize boşaltılır ve istemiş olduğunuz yere yerleştirilir. Firmaya eşyalarınızın nereye yerleştirileceği konusunda bilgi vermeniz yeterli düzeyde olacaktır. Evden eve taşımacılık hizmetinde eşya yerleştirme de dâhildir. Eşyalar genellikle asansörlü taşımacılık aracılığı ile taşınırlar. Bu şekilde taşınan eşyalar hasar almadan ve çok kısa bir süre içerisinde taşınabilir. Aktaşım nakliyat firması olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliyat firması olarak eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. 

  • Eşyalar kimler tarafından taşınır?

Eşyalar yetkili personeller tarafından taşınır. 

  • Eşya paketleme nasıl olur?

Paketlenecek olan eşyalar özel ambalajlar ile sarıldıktan sonra kutulara yerleştirilir. 

  • Asansörlü taşımacılık hizmeti nedir?

Asansörlü taşımacılık hizmeti ile birlikte insan gücüne ihtiyaç kalmadan balkondan a da pencerelerden eşyaların aşağıya taşınması yöntemidir. 

  • Şehirlerarası nakliyat var mı? 

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri de bulunuyor. 

  • Eşya taşıma işi zor mu?

Eşya taşıma işleri tek başına yapılamayacak kadar zor bir iştir. Nakliyat firmaları tarafından kısa bir süre içerisinde yapılabilir.