Evinizi taşımak istediğinizde bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle hangi eşyaların taşınacağına karar vermeniz ve belirli bir liste yapmanız en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Firmamız nakliye sektörü içerisinde lider konumda yer almakta olup tüm hizmet içeriğini müşteri odaklı olarak sunmaktadır. Ev taşıma konusunda geliştirdiğimiz yöntemlerle hizmet veriyor ve yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Mamak evden eve nakliyat hizmet içeriğinden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve destek alabilirsiniz. Bu sayede yeni adresinize huzurlu ve kaliteli bir şekilde geçiş sağlayabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda sigortalı nakliye hizmeti ile de ön planda yer almaktadır.

Profesyonel Evden Eve Nakliye Hizmeti

Mamak evden eve nakliyat hizmeti ile sektörde lider konumda yer alan firmamız güler yüzlü taşıma personelleri ile sizlere eşlik ediyor. Ev taşımaya başlamadan önce tüm eşyalarınız analiz edilir. Daha sonra özel bir şekilde paketleme işlemleri yapılır. Paketleme sırasına kullanılan ürünler eşyalarınıza kesinlikle zarar vermez. Bu sayede daha profesyonel bir taşıma yapılır. Paketlemesi yapılan eşyalarınız sıra ile nakliye araçlarına yüklenir. Beyaz eşyaların paketlemesi konusunda uzman personel titiz bir çalışma yapar. Yeni adresinizde ise montajı yapılır ve çalışır bir şekilde size teslimi yapılır. Kırılacak mutfak eşyaların paketlenmesi ve taşınma aşamasında özel bir işlem uygulanır. Titiz bir şekilde nakliye araçlarına yüklemesi yapılır. Bu konuda hizmet almak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Firmamız hizmetleri arasında asansörlü taşıma hizmeti de bulunuyor. Dışarıdan kurulan asansör hizmeti ile eşyalarınız güvenle nakliye araçlarına yüklenir. Asansör kullanımı uzman personel tarafından yapılır. Ayrıca iş güvenliği kurallarına uygun bir şekilde hareket edilir. Kısa sürede işlem tamamlanır ve yeni adresinize teslimi yapılır. Mamak evden eve nakliyat hizmeti sayesinde sizde asansörlü hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Firmamız ekonomik fiyat politikası ile de müşterilerine katkı sağlıyor. Bu hizmet içeriği uzmanlık isteyen bir konu olduğu için mutlaka kurumsal destek almanız yararınıza olacaktır.

Sigortalı Ev Taşıma Hizmeti

Mamak evden eve nakliyat hizmet içeriğinde sigortalı taşıma işlemi de bulunuyor. Taşıma sırasında eşyalarınızda herhangi bir hasar oluşur ise sigorta teminat içeriğinden hasarınız karşılanır. Tüm eşyalarınız sigorta teminat içeriği ile koruma altına alınır. Bu hizmet içeriği kurumsal olarak sizlere sunulmaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ev taşıma hizmeti uzmanlık isteyen bir konu olmakla beraber rahat ve huzurlu bir geçiş süreci geçirmeniz gerekir. Bundan dolayı istediğiniz tarih ve saat için randevu oluşturabilirsiniz. Yapılan her çalışma garantili bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Eşyaların Paketlenmesi Nasıl Yapılır

Eşyaların paketlenmesi titiz ve kaliteli bir şekilde yapılır. Ayrıca paketleme için kullanılan ürünler kaliteli ve eşyaları koruyucudur. Eşyalarınıza kesinlikle bir zarar vermez.

Taşıma Süresi Ne Kadar Sürer

Eşyaların taşıma hizmetini uzman personel yapar. Taşıma süresi eşyanızın durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Şehir içi taşımalarda aynı gün yeni adresinize geçiş işlemi sonuçlandırılır.

Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar

Ev taşıma fiyatları konusunda firmamız ekonomik fiyat politikasını benimser. Yeni adresinize olan uzaklık fiyatlara etki edecektir. Ayrıca eşyanın durumu da fiyata etki eden özellikler arasında yer alır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Firmamız sektör içerisinde lider konumda yer almakla beraber en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Tüm hizmet içeriği de güler yüzlü personel tarafından titiz bir şekilde verilmektedir.

Leave a comment