Ev taşıma hizmeti almak isterseniz sektörde yasal hizmet veren firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.  Bu sayede sağlıklı ve rahat bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Firmamız taşıma sektörü içerisinde geçmişten gelen deneyim ile hizmet vermektedir. Sektör içerisinde lider konumda yer alan firmamız sunduğu hizmet kalitesi ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Ankara sigortalı nakliyat hizmeti ile de müşterilerine yardımcı olmakta ve yeni adresinize rahat bir geçiş sağlamanıza imkan sunmaktadır. Tüm hizmet içeriği kurumsal ve yasal bir şekilde uzman personel tarafından verilmektedir. Bünyemizde yer alan uzman personel eşya taşıma konusunda gerekli eğitim bilgisine sahip olmakla beraber iş güvenliği kurallarına uygun bir şekilde eşyalarınızı taşır.

Ankara Sigortalı Nakliyat Hizmet İçeriği

İster ev eşyası isterseniz de ofis eşyası taşınacağı zaman firmamız kurumsal alt yapısı ile müşterilerine yardımcı olur. Taşıma sırasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenir. Paketlemesi yapılan tüm eşyalar sırası ile nakliye araçlarına yüklenir. Taşıma sırasında eşyalarınızda herhangi bir hasar meydana gelirse ilgili teminat içeriğinden hasarınız karşılanır. Bu sayede mağdur olmanızın da önüne geçilir. Firmamız bu hizmeti yasal olarak sizlere sunmakla beraber rahat bir şekilde taşınmanıza yardımcı olur. Tüm eşyalarınız sigorta teminat kapsamı içerisinde yer almaktadır. Ankara Sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde sorunsuz bir taşınma dönemi geçirebilir ve yeni adresinize hemen geçiş sağlayabilirsiniz.

Hangi Eşyalar Sigorta Teminat Kapsamı İçerisindedir

Ankara Sigortalı nakliyat hizmetini veren firmamız ekonomik fiyat politikası ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Taşınma sırasında tüm eşyalarınız sigorta teminat kapsamı içerisinde yer alır. Beyaz eşyalarınız, oturma guruplarınız hepsi teminat kapsamı içerisinde yer alır. Kırılma ve benzeri bir durum oluştuğunda teminat devreye girer ve hasarınız karşılanır. Ayrıca yatak odası dolaplarınız da bu kapsam içerisinde yer alır. Firmamız detaylı bir hizmet içeriği ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sizde bu konuda hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve istediğiniz tarih için randevu oluşturabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Ev veya ofis taşıma hizmetinde ayrıcalıklı bir hizmet almanız büyük önem taşır. Bu sayede strese girmeden ve yorgunluk yaşamadan yeni adresinize geçiş sağlayabilirsiniz.

  • Tüm hizmet içeriği kurumsal olarak verilir.
  • Ekonomik fiyat politikası benimsenir.
  • Ödeme kolaylığı sağlanır.
  • Tüm eşyalarınız özenle paketlenir.
  • Güler yüzlü hizmet verilir.
  • Perdelerinizden avizelerinize kadar taşıma yapılır.
  • Tüm nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır.
  • Aynı gün taşınma işleminiz sonuçlandırılır.

Sizde bu hizmet içeriğinden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Aynı gün taşınma işlemini sonuçlandıran firmamız ödeme kolaylıkları ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sigortalı teminat içeriği ile tüm eşyalarınızı koruma altına alan firmamız sektörde lider konumda yer almaktadır.

Konforlu Taşınma Süreci

Nakliye taşınma süreci içerisinde rahat edebilmeniz için detaylı bir hizmet sunan firmamız tüm eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde nakliye araçlarına yükler. Nakliye araçlarımız bakımlı olmakla beraber iç kısımları eşya taşıyabilmek için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Özel raf sistemi sayesinde eşyalarınız sabit kalır ve daha rahat bir şekilde yeni adresinize götürülür. Yeni adresinizde eşyalarınız sizin istediğiniz odalara koyulur. Bu sayede daha hızlı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Firmamız avizelerinizden perdelerinize kadar detaylı bir taşıma programı oluşturmaktadır. Beyaz eşyalarınız yeni adresinizde montaj edilir ve çalışır bir şekilde size teslimi yapılır. Bu sayede daha rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.