Ankara eşya depolama, nakliyat ile ilişkili konuların başında gelir. Nakliyat hizmeti sunan pek çok firma aynı zamanda eşya depolama hizmeti de sunar. Nakliyat öncesinde yapılan hazırlıkların başında gelen, fazla eşyaların tasnif edilmesi sonucu kullanılmayan eşyaların depolanmasıdır. İleride kullanımı düşünülen bu eşyaların özenli şekilde koli ve paketlenerek, güvenli depolara kaldırılması gerekir. Firmamız nakliyatta sunduğu özenli hizmetlerin yanı sıra, depolama konusunda da destek alınacak kurumsal işletmelerin başında yer alır.

Nakliyat öncesinde elamanlarımız her türlü eşyaya uygun sayıda ve muhteviyatta koli temin eder. Bu sayede nakliyat günü son derece hızlı ve rahat şekilde geçirilir. Cam eşyalar, porselen türü eşyalar ile mobilyalar özenli şekilde taşınır. Aktaşım Nakliye, taşımacılık ve depolamada uzman hizmet sunar.

Ankara Eşya Depolama ve Taşımacılıkta Güvenilir İsimler

Ankara eşya depolama konusunda hizmet almak isteyenlerin detaylı şekilde araştırma yapması önerilir. Alanında uzman olan firmaların sitelerinin incelenmesi, firma seçiminde etkili olan yöntemlerdir. Yakın çevre ya da basında yer alan olumlu müşteri yorumları da bu konuda yol gösterecektir. Firmamız, taşımacılıkta olduğu gibi temiz ve sağlıklı depoları ile önerilen şirketlerin başında yer alır.

Mobilya ve beyaz eşya nakliyesi uzmanlık gerektiren konulardır. Bu eşyaların uygun şekilde demontesi ve taşınma sonrasında da monte edilmesi gerekir. Nakliyatta uzmanlık gerektiren bu işler için elemanlarımız, ücretsiz monte hizmeti sunar. Büyük mobilyaların dar bina kapılarından çıkması bir hayli zordur. Bu eşyaların özenli şekilde sökülüp, taşınma sonrası montesi Aktaşım Nakliye tarafından yapılır.

Yüksek Katlardan Yapılan Nakliye Hizmeti

Ankara Eşya depolama hizmetinde olduğu kadar, nakliyatta da özenli hizmetlerimiz söz konusudur. Yüksek katlardan en hızlı ve hasarsız şekilde eşya nakliyesi için firmamız, asansörlü taşımacılık hizmeti sunar. Bu sayede eşyaların herhangi bir şekilde hasar almadan en yüksek katlardan hızlı şekilde nakliyesi sağlanır.

Asansörlü taşıma sistemleri uzayabilen raylı sistemleri ile kullanışlı taşıma makinelerindendir. Firmamızın taşıma sistemleri son sistem cihazlar olup, bakımları düzenli şekilde yapılmaktadır. Araç filomuz da taşınacak eşyalara uygun büyüklüktedir. Araç bakımlarımız düzenli aralıklarla detaylı şekilde yapılır. Elemanlarımız işinin ehli ve deneyimli kişilerdir. Dar sokak ve bina girişleri için de asansörlü taşıma sistemleri, önerilen makinlerdir.

Depoların Fiziki Şartları

Ankara Eşya depolama alanlarının yeterli genişlikte olması son derece önem taşır. Eşyaların konulmasına uygun büyüklükte ayrılmış alanların olması da önemli hususlardır. Firmamızda herkese ayrılmış bölümlerde güvenli şekilde eşya depolaması hizmeti sunulur. Ofis eşyalarının depolanması için de raf sistemli arşiv depolama alanları bulunur.

Işık alan ortamlarda muhafaza edilen eşyalarda nem ve küf oluşumuna rastlanmaz. Son sistem havalandırma teşkilatımız ile depolarımız sağlıklı alanlar olarak öne çıkar. Herkes için anahtarlı ayrı odalar ve bölümler bulunur. Eşyalar, konulduğu ilk gün gibi yeni ve kullanılabilir halde muhafaza edilir.

Eşya Depolamada Sık Karşılaşılan Sorular

Eşya depolama konusunda sık karşılaşılan sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

  • Depoların Temizliği Nasıl Sağlanır?

Depolarımızın temizliği, sık aralıklarla ve uzman temizlik şirketlerince yapılır.

  • Depolarda Güvenlik Sorunu Nasıl Çözümlenir?

Depolarımız 7/24 aktif vaziyette çalışan güvenlik ve alarm sistemlerine sahiptir.

  • Depolarda Haşereler İçin Yapılacak İlaçlamalar

Depolarımızda haşere ve kemirgenler için yapılacak ilaçlamalar sayesinde son derece sağlıklı ortamlar tesis edilir.

  • Depolara Büyük Eşyaların Nakliyesi Nasıl Sağlanır?

Nakliyat sektöründe de faaliyet gösteren firmamız, depolara büyük eşyaların nakliyesini, geniş iç kapasiteli araçlarla sağlar.

  • Depoların Havalandırılması

Depolarımız havalandırılan ve ışık alan sağlıklı ortamlardır. Tüm bu özellikler sayesinde depolarımız, güvenli alanlardır.