AKTAŞIM NAKLİYAT

EV OFİS TAŞIMA

Nakliye sektörü içerisinde yer alan firmamız yenilikçi ve modern bir anlayış içerisinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Ev taşıma konusunda geliştirdiğimiz yöntemler ile müşterilerimize yardımcı oluyor ve güler yüzlü hizmet içeriği ile yeni adresinize kolay taşınma dönemi geçirmenize katkı sağlıyoruz. Ev taşıma hizmetinden yararlanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır. İstediğiniz tarih ve saate randevu alabilirsiniz. Uzman personel adresinize gelir ve eşyalarınızı inceler. Nasıl bir taşınma yapılacağına karar verir. Bünyemizde yer alan tüm personel gerekli eğitim bilgisine sahiptir. Buda taşınmayı daha kolay ve güvenilir bir şekilde oluşmasına yardımcı olacaktır. Uzman personel taşınma süresi içerisinde tüm isteklerinize olumlu bir şekilde cevap verir.

Uzman Personel Desteği

Parça Eşya Taşıma

Firmamız parça eşya taşıma konusunda da müşterilerine katkı sağlıyor. İstediğiniz eşya istediğiniz noktaya güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Parça eşyaların paketlenmesi de firmamız tarafından yapılmaktadır. Özenli ve kurumsal hizmet içeriği sayesinde sizde sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Eşya Taşıma Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda ekonomik bir politika benimseyen firmamız huzurlu ve rahat bir şekilde taşınmanıza katkı sağlıyor. Taşınma yorgunluğu oluşmadan yeni adresinize konforlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Geçmişten gelen deneyim ile hizmet veren firmamız eşya taşıma işlemini alanında uzman kadrosu ile birlikte sunuyor.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehir içi taşıma hizmet içeriği ile yardımcı olan firmamız aynı zamanda şehirlerarası nakliye hizmeti ile de müşterilerine katkı sağlıyor. Gidilecek olan şehre ve eşyanın durumuna göre nakliye aracı belirlenir. Nakliye araçlarımız uzun yola dayanıklı ve iç kısmı da özel olarak dizayn edilerek sizlere sunulur. Bu konuda da yardım alabilir ve konforlu bir taşınma dönemine imza atabilirsiniz.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Taşıma sırasında tüm eşyalarınız koruma altına alınır. Sigortalı teminat içeriği ile eşyalarınızda oluşabilecek hasar ve benzeri durumlarda riskiniz en azan indirilir. Taşıma sırasında herhangi bir sorun oluşur ise ilgili hasar teminat içeriğinden karşılanır.

Evden Eve Nakliye Hizmeti

Firmamız ev taşıma konusunda geçmişten gelen deneyime sahiptir. Tüm ev eşyalarınızın paketlenmesi özel olarak yapılır. Kırılabilecek olan eşyaların ayrımı yapılır ve özel bir şekilde paketlenir. Bünyemizde yer alan montaj personeli yatak odası dolabından parçalara ayrılabilecek olan eşyaları ayırır ve paketlemeye verir. Yeni adresinizde de montajları yapılarak size teslim edilir. Beyaz eşyaların taşınması konusunda da yardımcı olan firmamız yeni adresinizde montajı yapılır ve size çalışır bir şekilde size teslim edilir. Evden eve nakliye fiyatları konusunda da yardımcı olan firmamız ödeme kolaylığı ile de destek vermektedir. Bünyemizde yer alan nakliye araçları temiz ve bakımlı bir şekilde sizlere verilir.

Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşıma hizmet içeriği ile de sektöre yardımcı olan firmamız elektronik eşyaların taşımasını ayrıcalıklı olarak yapar. Ayrıca nakliye araçlarımızın iç kısımları özel bir şekilde tasarlanmıştır. Sallanma veya düşme durumu oluşmaz. Ofis taşıma işleminde paketlemede özel ambalajlamalar kullanılır. Bu ürünler eşyalarınıza kesinlikle zarar vermez. Bu sayede güvenilir bir taşınma dönemi geçirmenize yardımcı olunacaktır. Sizde bu hizmet içeriğinden yararlanmak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır.