Etimesgut evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık şirketlerinin ilk sıralarında yer alır. Nakliyattan önce yapılacak hazırlıklar ile taşınma gününün rahat ve hızlı geçmesi sağlanır. Nakliyatı kolaylaştıran unsurların başında gelen, eşyaların önceden tasnif edilmesi gelir. Usulüne uygun şekilde kolilenen ve paketlenen eşyalar, nakliyatta hasarsız şekilde taşımacılık yapılmasını sağlar. Taşınma günü seçimi de önem taşıyan bir başka husustur.

Nakliyat firmalarının rahat olduğu günlerin firmaya danışılarak öğrenilmesi ve sonrasında karar verilmesi gerekir. Hafta sonları ve tatil günleri nakliyat şirketlerinin yoğun olduğu zaman dilimleridir. Firmamız aynı gün içerisinde tek bir yaşam alanını taşıyarak, özenli nakliyat hizmeti sunan firmaların başında gelir. Aktaşım Nakliye, profesyonel taşımacılık hizmeti sunar.

Taşımacılık Öncesinde Yapılması Gereken Hazırlıklar

Etimesgut evden eve nakliyat, taşımacılık öncesinde yapılacak hazırlıkları çok önemli bulan şirketlerdendir. Firmamız arandıktan hemen sonra elemanlarımız, taşıma hizmeti verilecek olan kişilerle irtibata geçer. Bu irtibatın en önemli sebebi, taşınma öncesi yapılacak ev ziyaretleri için randevu oluşturulması ile ilgilidir. Elemanlarımız, günler öncesinden başlayacakları hazırlıklar ile nakliyat gününün sorunsuz ve rahat geçesini sağlarlar.

Taşınma öncesinde kişisel şekilde yapılacak hazırlıkların başında gelen, fazla olan ve kullanılmayacak eşyaların tasnif edilmesidir. Bu sayede eşya koli ve paketlemesi için gereksiz zaman israfı yaşanmamış olur. Kullanılacak eşyaların kolilemesi için firmamız tüm hazırlığı kendisi yürütür. Sağlam koli temin edilmesi, hasarsız eşya taşımacılığı için son derece önem taşır. Aktaşım Nakliye olarak, her taşımacılıkta yeni ve dayanıklı malzemelerden yapılmış kolileri temin ederiz.

Araç Çeşitliliği

Etimesgut evden eve nakliyat, araç filosunun zenginliği ile de öne çıkan firmaların başında yer alır. Araçların bakımlarının yapılmış olması, dayanıklı araçlar olması son derece önemli hususlardır. Firmamız zengin araç filosuna sahip olan işletmelerin başında yer alır.

Taşınma öncesinde gözlem yapan elemanlarımız, eşya miktarına uygun kapasitede araç temin eder. Bu sayede, içyapısı geniş araçlarda eşyalar üst üste konmadan rahatlıkla nakledilirler. İster uzak isterse de yakın mesafe olsun, yaşam alanlarına en hızlı ve güvenli şekilde nakliyat hizmeti sunulur.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Etimesgut evden eve nakliyat, şehir içi nakliyatta olduğu kadar, şehirlerarası nakliyatta da önerilen işletmelerin başında gelir. Mesafe uzadıkça nakliyatta alınacak önlemler de o denli artacaktır. Eşyaların sağlam ve uygun büyüklükte koliler içerisinde taşınması, bazı eşyaların araç içine sabitlenmesi ilk akla gelenlerdir. Firmamız araç içi sarsıntıyı en aza indirecek, süspansiyon bakımlarına büyük önem verir. Araçların periyodik kontrolleri, düzenli aralıklara yapılır.

Araç şoförlerimiz alanında uzman olan kişilerdir. Hepsinin uzak yol tecrübesi bulunur. Engebeli arazilerde bile araç savrulmadan ve dikkatli şekilde nakliyat seferini yapar. Her türlü eşya özenle taşınır. Parça taşımacılık gibi nitelik isteyen konularda da uzman hizmetimiz bulunur.

Evden Eve Nakliyatta Sık Sorulan Sorular

Etimesgut evden eve nakliyat, taşımacılıkta en sık sorulan sorular aşağıda cevaplamaktadır.

  • Sigortalı Nakliyat Hizmetiniz Bulunur mu?

Firmamız taşınma öncesinde eşyaların doğru bedellerle sigortalanması için uzman hizmet sunar. Bu sayede olabilecek en ufak çapta maddi hasar tam değerinde ödenir.

  • Asansörlü Taşımacılık İçin Verilen Destek Nedir?

Firmamız yüksek katlardan en hızlı şekilde asansörlü taşıma sistemleri ile nakliyat hizmeti sunar.

  • Taşınma Sözleşmesi Nedir?

Firmamız tüm hizmet kalemlerini bir sözleşme ile taahhüt altına alır. Alınan kaparo, toplam taşıma ücreti gibi unsurlar da bu sözleşmede yer alır.

  • Fiyat Politikamız Nasıldır?

Mesafeye bağlı olarak fiyatlarımız değişir.

  • Mobilya Taşımacılığı Hizmeti Nasıldır?

Marangozluk bilgisine sahip elemanlarımız, mobilyaların demonte ve monte işlerini ustalıkla halleder.

Leave a comment